Post author:wheel Post published:25 Μαΐου 2018 Post category:Νέα 6ο Εκπαιδευτικό σεμινάριο με θέμα "ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΩΝ" Και φέτος η WHEEL έδωσε το παρών της με χορηγίες και εκπαίδευση στο 6o εκπαιδευτικό σεμινάριο που πραγματοποιήθηκε στον ΠΡΙΝΟ της ΘΑΣΟΥ. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Διεθνή έκθεση προϊόντων αποκατάστασης REHACARE 2018 22 Οκτωβρίου 2018 Βράβευση της WHEEL 10 Δεκεμβρίου 2017 Εκπαίδευση στο κέντρο αποθεραπείας και αποκατάστασης, Ολύμπιον Χανίων. 20 Σεπτεμβρίου 2018 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.