Post author:wheel Post published:26 Μαΐου 2017 Post category:Νέα Η Wheel έδωσε και πάλι το παρών συμμετέχωντας ως χορηγός στο 5ο εκπαιδευτικό σεμινάριο με θέμα “ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΩΝ”. Το camp διοργάνωσε ο σύλλογος “ΠΕΡΠΑΤΩ” στις 26-ΜΑΙΟΥ 2017. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Φωτογραφικό υλικό από την συμμετοχή μας στην MEDIC EXPO 8 Ιανουαρίου 2013 Συμμετοχή στην 84η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης 30 Αυγούστου 2019 η Wheel υποστηρίζει το Πανελλήνιο πρωτάθλημα αντισφαίρισης με αμαξίδιο 17 Ιουλίου 2018 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.