Post author:wheel Post published:24 Δεκεμβρίου 2014 Post category:Νέα Με χαρά βρεθήκαμε στο Οικουμενικό Πατριαρχείο στην Κωνσταντινούπολη όπου και χορηγήσαμε 10 αναπηρικά αμαξίδια. Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε θερμά τον Οικουμενικό Πατριάρχη Βαρθολομαίο. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Δωρεάν αμαξίδια για τους επισκέπτες της 84ης ΔΕΘ 10 Σεπτεμβρίου 2019 Κάνουμε βόλτα με τα BATEC 26 Απριλίου 2018 Αναπηρικό αμαξίδιο για Μαραθώνιο δρόμο 12 Οκτωβρίου 2018 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.