Post author:wheel Post published:11 Μαρτίου 2017 Post category:Νέα Επισκεφθήκαμε τα κεντρικά της BATEC MOBILITY στην Βαρκελώνη Μετά την εκπαίδευση ακολούθησε βόλτα με τα BATEC στην όμορφη πόλη της Βαρκελώνης Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Εκπαίδευση σε φοιτητές του τμήματος εργοθεραπείας. 5 Μαρτίου 2019 Σεμινάριο “Μετρήσεις και σωστή στάση σώματος” σε κέντρο αποκατάστασης 23 Οκτωβρίου 2017 Παρουσίαση στο τμήμα ρομποτικής του «ΔΕΛΑΣΑΛ» 2 Νοεμβρίου 2018 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.