Post author:wheel Post published:15 Μαΐου 2017 Post category:Νέα Εκπαίδευση της WHEEL στο κέντρο αποκατάστασης ΕΥΕΞΙΑ H wheel με κοινωνική ευθύνη είναι πάντα παρών στην εκπαίδευση και μοιράζει τις γνώσεις της όπου και όποτε την καλέσουν. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Κάνουμε βόλτα με τα BATEC 26 Απριλίου 2018 Εκπαίδευση σε φοιτητές του τμήματος εργοθεραπείας. 5 Μαρτίου 2019 Δωρεάν αμαξίδια για τους επισκέπτες της 84ης ΔΕΘ 10 Σεπτεμβρίου 2019 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.