Post author:wheel Post published:24 Δεκεμβρίου 2014 Post category:Νέα Με χαρά βρεθήκαμε στο Οικουμενικό Πατριαρχείο στην Κωνσταντινούπολη όπου και χορηγήσαμε 10 αναπηρικά αμαξίδια. Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε θερμά τον Οικουμενικό Πατριάρχη Βαρθολομαίο. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Φωτογραφικό υλικό από την συμμετοχή μας στην MEDIC EXPO 8 Ιανουαρίου 2013 Σεμινάριο στο κέντρο αποκατάστασης ANIMUS 15 Νοεμβρίου 2018 Επίσκεψη και εκπαίδευση στην BATEC MOBILITY στην Βαρκελώνη 11 Μαρτίου 2017 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.