Post author:wheel Post published:25 Μαΐου 2018 Post category:Νέα 6ο Εκπαιδευτικό σεμινάριο με θέμα "ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΩΝ" Και φέτος η WHEEL έδωσε το παρών της με χορηγίες και εκπαίδευση στο 6o εκπαιδευτικό σεμινάριο που πραγματοποιήθηκε στον ΠΡΙΝΟ της ΘΑΣΟΥ. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης REHACARE 2022 19 Σεπτεμβρίου 2022 Φωτογραφικό υλικό από την συμμετοχή μας στην MEDIC EXPO 8 Ιανουαρίου 2013 Αναπηρικό αμαξίδιο για Μαραθώνιο δρόμο 12 Οκτωβρίου 2018 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.