Post author:wheel Post published:24 Απριλίου 2018 Post category:Νέα Σεμινάριο από την WHEEL σε νέους εργοθεραπευτές για την σωστή στάση του σώματος σε αναπηρικό αμαξίδιο. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Συμμετοχή στην 84η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης 30 Αυγούστου 2019 Χορηγία για το 2ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα PARABADMINTON 5 Ιουλίου 2018 Αγώνας μπάσκετ με Αγωνιστικό Αμαξίδιο για «Το Χαμόγελο του Παιδιού» 12 Φεβρουαρίου 2019 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.