Post author:wheel Post published:13 Οκτωβρίου 2014 Post category:Νέα "ΔΡΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ" Με την Βασιλική ΓαροπούλουΚαθηγήτρια Επιστήμης Ειδικής Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού M.Sc.´s., Ph.D., P.D.και την ευγενική χορηγία της WHEEL Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Συμμετοχή στην 84η Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης 30 Αυγούστου 2019 Αποτελέσματα 20ου Κυπέλλου Μπάσκετ Ελλάδος με Αγωνιστικό Αμαξίδιο 3 Δεκεμβρίου 2018 Επίσκεψη και εκπαίδευση στην BATEC MOBILITY στην Βαρκελώνη 11 Μαρτίου 2017 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.