Post author:wheel Post published:11 Μαρτίου 2017 Post category:Νέα Επισκεφθήκαμε τα κεντρικά της BATEC MOBILITY στην Βαρκελώνη Μετά την εκπαίδευση ακολούθησε βόλτα με τα BATEC στην όμορφη πόλη της Βαρκελώνης Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Κάνουμε βόλτα με τα BATEC 26 Απριλίου 2018 Ευγενική παραχώρηση αμαξιδίων στο ΚΘΒΕ 5 Σεπτεμβρίου 2022 Εκπαιδευτικά σεμινάρια στην έκθεση AlterWeekend 11 Απριλίου 2019 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.