Post author:wheel Post published:26 Μαΐου 2017 Post category:Νέα Η Wheel έδωσε και πάλι το παρών συμμετέχωντας ως χορηγός στο 5ο εκπαιδευτικό σεμινάριο με θέμα “ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΩΝ”. Το camp διοργάνωσε ο σύλλογος “ΠΕΡΠΑΤΩ” στις 26-ΜΑΙΟΥ 2017. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Δείτε επίσης Εκπαιδευτική δράση “OLYMPIC SUMMER CAMP” 19 Ιουνίου 2017 Σεμινάριο στο κέντρο αποκατάστασης ANIMUS 15 Νοεμβρίου 2018 Εκπαίδευση σε φοιτητές του τμήματος εργοθεραπείας. 5 Μαρτίου 2019 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.